Arcade’owe Sunrise GP wjedzie na Steam

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Sunrise GP, stworzone przez polskie studio Garage 5, zadebiutowało na Nintendo Switch w kwietniu 2023 r. Teraz wydawca gry – poznański Gamedust – ma przyjemność ogłosić, że produkcja w przyszłym roku trafi również na platformę Steam.

Arcade’owe Sunrise GP wjedzie na Steam

Sunrise GP to arcade’owa gra wyścigowa, która pozwala graczom ścigać się na unikalnych trasach. Krajobrazy w grze są wypełnione kolorowymi teksturami i miękkim oświetleniem, które wprowadzają do świata gry ciepło wschodzącego słońca. Poza samą radością płynącą ze ścigania, gracz może cieszyć się pięknymi widokami i obserwować jak zmienia się otoczenie wokół niego. Towarzyszy temu charakterystyczna ścieżka dźwiękowa budująca niepowtarzalny klimat gry.

Gracze zasiądą w pojazdach, które swoją stylistyką nawiązują do wschodnioeuropejskich klasyków, a następnie wcisną gaz do dechy, by walczyć o zwycięstwo w Grand Prix. Dostępne maszyny będą różnić się od siebie dynamiką oraz sposobem prowadzenia. Rywalizacja nie ograniczy się tylko do trybu jednoosobowego.

W Sunrise GP w wersji na PC, podobnie jak na konsoli Nintendo, będzie można bawić się nawet w cztery osoby za sprawą trybu wieloosobowego z podzielonym ekranem. Gra trafi na Steam w 2024 roku, a tymczasem już teraz można ją znaleźć na Nintendo Switch w cenie 14,99 dolarów / euro.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze