Apex Legends Mobile już dostępne

EA ogłosiło, że Apex Legends Mobile, gra typu battle royale, osadzona w uniwersum Apex Legends, jest już dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Apex Legends Mobile opiera się na rozgrywce z legendarnymi postaciami, najwyższej klasy starciami drużynowymi i szybkiej walce. Gra została stworzona od podstaw z myślą o rozgrywce mobilnej i niesie ze sobą niesamowitą, dynamiczną, drużynową akcję battle royale, którą pokochali fani na całym świecie.

Apex Legends Mobile już dostępne

Sezon 1 startuje wraz z całkowicie nowym zwiastunem rozgrywki, prezentującym nową Legendę, która początkowo zadebiutuje jedynie na urządzeniach mobilnych - Fade'a, superżołnierza wykorzystującego potężną technologię zmiany fazy. Dzięki potężnej umiejętności taktycznej, która pozwala mu cofnąć się w czasie na zajmowaną wcześniej pozycję, oraz umiejętności ostatecznej, która nagradza zarówno grę ofensywną, jak i defensywną, Fade może okazać się niebezpiecznym dodatkiem do spisu Legend.

Ponadto startuje pierwszy mobilny tryb Drużynowy Deathmatch, a także Przepustka Bojowa Sezonu 1.: Szczytowa Oglądalność, w której znajdziecie przedmioty kosmetyczne z okazji premiery, Sklep Sezonowy oraz mnóstwo nowej zawartości, z której fani Apexa będą mogli korzystać. Gracze mogą wypatrywać nowej zawartości, limitowanych czasowo trybów, Legend, zawartości specyficznej dla danego regionu oraz przejęć miast niezależnie od wersji konsolowej i PC, które pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

W grze Apex Legends Mobile gracze mogą połączyć siły z dwójką swoich znajomych i rywalizować z innymi graczami mobilnymi, łącząc unikalne umiejętności każdej z Legend, aby opanować role w drużynie, dopełnić swoje zagrania i zdominować rozgrywkę. W grze dostępnych jest dziesięć Legend, w tym Fade. Gracze mogą wybierać spośród uwielbianych Legend, z których każda posiada unikalne umiejętności i osobowości, pasujące do różnych stylów gry.

Apex Legends Mobile jest już dostępne do pobrania za darmo w Sklepie Play oraz App Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze