Animator BioWare ożywił Dante’s Inferno

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Listopad 2018
  • Komentuj 1

Na wypadek, gdyby ktoś nie wierzył w animatorskie zdolności pracowników BioWare, Tal Pelega opublikował dwa dni temu sequel swojego shorta Dante's Redemption. Po 4 latach kolejny jego filmik robi mega wrażenie!

Shorty Pelega to jego wieloletnie owoce pracy. Po 8 latach od premiery Dante's Inferno mało kto pamięta o grze Electronic Arts. Gdyby w stylu tego Fan Fiction zrobić serial Netflixa, to mógłby być hit szyty na miarę Castlevanii.

Peleg owoce swojej pracy prezentuje na stronie internetowej tp-artwork. Znajdziecie tam najważniejsze informacje ''behind the scenes'', oraz ścieżkę dźwiękową wraz z miejscami, z których możecie ją pobrać.

Artysta odpowiadał za animację cinematików w Uncharted 4, The Last of Us, Andromedzie i oczywiście nadchodzącym Anthemie. Jeżeli poziom tych cinematików będzie tak wysoki jak Dante's Redemption, to oglądanie ich w nowej produkcji BioWare może sprawić nam w przyszłym roku dużo radości.

Pierwszy epizod Dante's Redemption z 2014.

A Wam podoba się Dante's Redemtpion?

[Źródło:kotaku.comtp-artwork.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze