Anthem w dobrych rękach bez Drew?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Marzec 2018
  • Komentuj 2

BioWare robi co może, by zminimalizować szkodliwe pogłoski, tak mnogie wokół ich nowego dziecka. Pomijając ostatnie trudne czasy, niedawne odejście Drew Karpyshyna zachwiało resztkami nadzieji fanów. Główne pióro gier BioWare od 2000 roku, w tym dwóch najlepszych rpgów wszech czasów czyli Baldur's Gate II i Mass Effect 2, i on po raz kolejny opuścił firmę matkę. 

Jednak nie ma co z góry skreślać Anthema. Karpyshyn zostawił już swój odcisk w opóźnionej produkcji. Dalej prace kontynuować mają Cathleen Rootsaert i Jay Watamaniuk, jak donosi Brenon Holmes na Redditcie. Oboje pracowali wspólnie przy Mass Effect 3 i Andromedzie. 

W powyższym wywiadzie dla XBox Daily Patrick Söderlund opowiadał o przyszłości gry. W związku z 4-letnimi pracami nad grą mają nadzieję, że od przyszłego roku, na kiedy to zaplanowano wydanie Anthema, studio rozpocznie dekadę wspierania gry. Jeżeli planują tak długie wsparcie, to znaczy, że wierzą w ten projekt i znaleźli sensowne rozwiązanie dla jej finansowania. Oby tylko nie był to pomysł z rodzaju mikropłatności w Battlefroncie (który zresztą uległ poprawkom i powróci niedługo w zmienionej formie).

Anthem zaliczył już jednak jedno obsunięcie premiery, więc więcej informacji zacznie do nas docierać zapewne bliżej 2019 roku. 

[Źródła: youtube.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze