Conviction - Gdyby Anthem był filmem...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Luty 2019
  • Komentuj 1

Wczorajszy pokaz live action trailera opowiadającego to fabularne Anthem robi piorunujące wrażenie. Neill Blomkamp wyczarował piękny obraz Fortu Tarsis jako azylu, który powstał by bronić ludzi przed Urgothami. Poznaliśmy też dziewczynę, która pojawiła się na ostatnim plakacie. 

Przedstawiona historia jest prequelem do wydarzeń z gry. Dziewczyna znaleziona w lesie nie tylko jest obiektem zainteresowań ''głównego złego'', czyli wielkiego czarnego faceta z trailera, prawdopodobnie również Urgotha, ale również jednym z pierwszych freelancerów. Wciąż nie wiadomo czy Urgothci to rasa, która zostawiła w świecie Anthema liczne ruiny, ale można już snuć pewne przypuszczenia.

Trailer rozbudza nadzieję, że warstwa fabularna gry faktycznie zaintryguje na tyle, aby nawet zwolennicy solowej gry złapali za najnowszą produkcję BioWare.

Neill Blomkamp i jego Oats Studio zrobili kawał roboty. Może kiedyś skuszą się na pełnowymairowy film w świecie Anthema? Albo... (*nieśmiały szept*) Mass Effecta?

Jeżeli czekacie na premierę gry (22.02), to przypominam, że to ostatni tydzień. Jeżeli jednak macie zakupiony abonament Origin Access, to już dzisiaj możecie wejść w swoje Javeliny i rozpocząć przygodę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze