AirportSim to kolejny, potrzebny symulator

  • Autor: PefrX
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

Uwielbiam pisać o kolejnych symulatorach. Bawi mnie bowiem to, że twórcy prześcigają się w pomysłach i zawsze zastanawia, czy faktycznie ktoś w to gra. Potem przeglądam statystyki na Steamie i tak – ludzie w to grają. Dlatego AirportSim mnie wcale nie zaskakuje, bo pewnie ktoś chce poczuć się, jak pracownik lotniska.

AirportSim to kolejny, potrzebny symulator

AirportSim to zaawansowany symulator, który pozwoli Ci wcielić się w rolę pracownika obsługi naziemnej portów lotniczych. Realistyczna grafika, licencjonowane pojazdy, prawdziwe lotniska i rzeczywiste warunki pogodowe sprawią, że będzie to niezapomniana przygoda!

Lądowanie samolotu to koniec jego podróży powietrznej, ale też początek dla pracowników obsługi naziemnej. Przyjęcie pasażerów, doprowadzenie bagażu, zaopatrzenie statków powietrznych w paliwo, wypychanie samolotów ze stanowisk postojowych to tylko namiastka zadań, jakie na Ciebie czekają.

Ciągnik, cysterna, rękaw, a może taśma bagażowa? Każde z nich cechuje inny sposób obsługi, prowadzenia czy zachowania w warunkach pogodowych. Liczą się umiejętności planowania, sprawnego poruszania, a także precyzyjne wykonywanie zadań w odpowiednim czasie. Nie ma w końcu nic gorszego niż zniecierpliwieni pasażerowie czekający na opóźniony bagaż.

AirportSim zaoferuje kilka różnych trybów. Pierwszy i ponoć najważniejszy to tryb Scenariuszy - rozgrywka oparta o ułożone wcześniej rozkłady lotów (w tym te pokrywające się z prawdziwymi), predefiniowane warunki pogodowe i zadania. Kolejny tryb to Free Roam dający pełną swobodę z zadaniami przyznawanymi losowo na początku rozgrywki i możliwością edytowania pogody.

Tryb Wyzwania - ograniczony czas, duża liczba zadań i szczegółowa punktacja. Zostań najlepszy w danym zdaniu i zajmij jak najwyższe miejsce na tabeli wyników. Tryb Multiplayer (Kooperacja) - gdzie wraz ze znajomym lub losowymi osobami możecie się wcielić w role obsługi naziemnej.

AirportSim to nie tylko realne pojazdy i ich zachowania, ale przede wszystkim wierne repliki istniejących portów lotniczych i samolotów. W tym celu nawiązano współpracę z wieloma firmami z branży lotniczej, pod których okiem rozwinęliśmy najważniejsze funkcjonalności naszego symulatora. Lot rozpocznie się w 2023 roku na PC oraz Xbox Series. Do zobaczenia na lotnisku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze