Age of Water to nowe, post-apo MMO

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Gaijin inCubator i Three Whales Studio z radością ogłaszają, że zamknięte testy beta Age of Water, nadchodzącej gry przygodowej MMO, rozpoczną się tego lata. Akcja gry ma miejsce na postapokaliptycznej Ziemi, która w całości pokryta jest wodą. O dostęp do bety można ubiegać się poprzez oficjalną stronę, jednak należy pamiętać, że liczba graczy, którzy go otrzymają, jest ograniczona. Do wybranych osób zostanie wysłany mail z linkiem do pobrania gry i innymi niezbędnymi informacjami.

Age of Water to nowe, post-apo MMO

W Age of Water ludzie żyją na dachach wysokich budynków i innych stworzonych przez ludzkość budowli oraz na szczytach naturalnych obiektów, które zostały przekształcone w wyspy na bezkresnym oceanie. Gracze pływają bo wodach otwartego świata w swoich motorówkach lub łódkach, rekrutują nowych członków załogi, a także rozwijają wyposażenie i bronie. Ponadto mogą ze sobą walczyć, handlować towarami, wypełniać zadania i odkrywać tajemnice Age of Water.

Gracze będą mogli korzystać z wielu rodzajów kadłubów i setek części, dzięki którym zbudują zarówno małe łódki, jak i pokaźne 30-metrowe statki, wyposażając je następnie w niezbędny ekwipunek, opancerzenie i bronie. Istotne będzie również zebranie odpowiedniej załogi statku, by obsługiwane były bronie maszynowe oraz działka, a także wykonywane inne obowiązki na pokładzie. Możliwe będzie także założenie własnej bazy. Kryjówka będzie nie tylko solidnym schronieniem przed wrogami, ale także miejscem produkcji wszystkiego, czego może potrzebować kapitan.

Piraci ciągle czają się na graczy na oceanie, a ci mogą nie tylko zniszczyć łodzie przeciwników, ale także przejąć je, włączając na zawsze do swojej floty. Możliwe jest także spotkanie innych graczy, wchodzenie z nimi w interakcje, zapraszanie ich do zespołu i pomaganie w zadaniach. Jednak poza bezpiecznymi strefami jest także opcja atakowanie innych graczy. W Age of Water każdy sam decyduje o swojej roli.

Chcesz być pokojowo nastawionym podróżnikiem czy żądnym krwi piratem? Zdecydujesz o tym już tego lata!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze