After Us to przygodówka w świecie bez ludzi

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Firmy Private Division i Piccolo Studio zapowiedziały After Us podczas wydarzenia The Game Awards. Ta wciągająca, pełna eksploracji gra przygodowa ukaże się wiosną 2023 roku na PC na platformie Steam oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wciel się w ducha życia Gaię, aby przynieść nadzieję zniszczonej planecie w surrealistycznej, posthumanistycznej podróży. Przemierzaj niesamowite otoczenie, aby uratować dusze wymarłych zwierząt i zaprzęgnij moce Gai do walki z niebezpieczeństwami, które nękają nieprzyjazną obecnie Ziemię.

After Us to nowa przygodówka w świecie bez ludzi

After Us ma charakterystyczny dla Piccolo Studio styl opowiadania poruszającej historii, który łączy się z fascynującą eksploracją i przygodą. Gaia musi skakać, szybować, wykonywać zrywy, wspinać się i pływać, aby uniknąć śmiertelnych przeszkód i wrogów. Jako ucieleśnienie życia, posiada moc, dzięki której może odbudować i odrodzić naszą planetę. Emitując promienie światła, Gaja pobudza wzrost nowych roślin, odkrywając jednocześnie nowe ścieżki do zbadania.

After Us w niesamowity sposób pokazuje fantastyczny świat zniszczony przez szkodliwe działania nieokiełznanego społeczeństwa. Odbiorca poznaje świat gry w dziesięciu różnych ekoregionach. Podczas swojej przygody gracze poznają losy różnych majestatycznych stworzeń, takich jak ostatni wieloryb zabity harpunem, ostatni orzeł uwięziony w klatce czy ostatni upolowany jeleń. Następnie będą mogli wskrzesić ich duchy, by przywrócić życie światu. Każde nowe środowisko stawia przed Gaią nowe wyzwania i opowiada historie ostatnich chwil tych zwierząt przed momentem ich ostatecznego odrodzenia.

Premiera After Us planowana jest na PC na platformie Steam oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S wiosną 2023 roku podczas roku fiskalnego 2024 firmy Take-Two w sugerowanej cenie detalicznej €29.99. After Us nie otrzymało jeszcze kategorii wiekowej przyznanej przez ESRB.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze