AC Odyssey - DLC

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Już dzisiaj wszyscy, którzy ukończyli fabułę AC:Odyssey oraz osiągneli 28 poziom postaci, będą mogli zagrać w pierwszy epizod dodatku Dziedzictwo pierwszego ostrza. W epizodzie Ścigani poznamy historię Dariusza, pierwszego wojownika używającego ostrza asasynów. 

Ścigani to pierwszy z trzech epizodów Dziedzictwa. To jednak nie koniec DLC, bo już na początku 2019 roku dostaniemy drugi wątek Losy Atlantydy.

Każdy z epizodów to nowe umiejętności w drzewku rozwoju postaci oraz nowe bronie i wyposażenie. Oprócz historii Dariusza poznamy również Zakon Starożytnych, tajną organizację Persów, która czycha na życie naszego bohatera.

Pierwszy epizod Dziedzictwa pierwszego ostrza jest już dostępny na platformach Ubistore oraz PlayStation Network i Xbox Live oraz w season passie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze