A jakby Ciri trafiła do Overwatacha?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Maj 2018
  • Komentuj 6

Geralt na pewno wystąpi w Soul Caliburze, ale co by było gdyby Ciri stała się postacią w Overwatchu? Nie wiadomo czy Blizzard ma takie plany (pewnie nie), ale artysta-grafik Agelos Apostolopoulos i tak przygotował dla nich próbkę. 

Choć użycie słowa ''próbka'' nie oddaje w pełni skali pracy jaką wykonał Apostolopoulos. Dostaliśmy wiernie odwzorowaną Ciri jaką znamy z Wiedźmina 3 przerobioną na modłę Overwatcha. Zobaczcie sami:

To nie wszystko co przygotował dla nas artysta. Apostolopoulos przygotował jeszcze pełny model 3D Ciri, który wydaje się niemal gotowy, by zaimplementować go prosto do gry Blizzarda:

Jest też taki, który przedstawia Ciri w nieco bardziej agresywnej pozie:

Podoba się? Pewnie, że się podoba. Teraz wszystko w rękach Blizzarda!

[źródło: kotaku.comartstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze