700$ za swag Cyberpunka

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2018
  • Komentuj 3

Kto z Was nie chciałby wybrać się na zamknięty pokaz E3 i na własne oczy zobaczyć Cyberpunka 2077? I kto nie chciałby mieć w domu takiej pięknej, unikatowej figurki jaką dostali obecni na pokazie goście? Okazuje się, że są tacy, którzy swoje fanty wystawili już na eBayu.

Pamiętacie pierwszy teaser Cyberpunka z 2077 z 2013? Na pewno pamiętacie, ale nie zaszkodzi małe przypomnienie:

Podczas E3 wybrani ludzie z branży mieli okazję na własne oczy zobaczyć Cyberpunka 2077 w akcji. Mało tego, okazuje się, że Redzi przygotowali dla nich bardzo ciekawe gadżety, z figurką dziewczyny z trailera na czele. Dużo wody w Wiśle nie upłynęło, a taka figurka już wylądowała na eBayu!

Cena za takie cudo? W momencie pisania tego tekstu najwyższa oferta wynosiła 450$ dolarów, ale jeśli chcecie mieć pewność, że figurka trafi w Wasze ręce, to szykujcie się na wydatek rzędu 700$ dolarów, czyli grubo ponad dwóch tysięcy złotych! W tym momencie na eBayu znajdziecie kilka ofert sprzedaży kolekcjonerki.

Na pewno jest to nielada gratka dla każdego gracza z zasobnym portfelem, ale chyba CDP Red nie będzie zachwycone, że ich ekskluzywne figurki trafiają już do sprzedaży. Swoją drogą bardzo dziwne, że ktokolwiek chce się pozbyć takiego cennego trofeum w swojej kolekcji. 

O Cyberpunku wiemy już coraz więcej, choćby to, że całą rozgrywkę obserwować będziemy z widoku z pierwszej osoby. Redzi nadal nie byli jednak gotowi podać nam jakiejkolwiek, nawet przybliżonej, daty premiery. Szeroka publiczność nadal czeka też na choćby urywek z gameplaya. Cóż, teraz przynajmniej możecie pocieszyć się unikalną kolekcjonerką!

[źródło: eBay.com 1, eBay.com 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze