Wyrusz na podbój świata wraz ze swoją kaczką

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Untold Tales ma przyjemność ogłosić, że What the Duck, tytuł stworzony przez brazylijskie Seize Studios, ukazał się na PC i platformie Nintendo Switch! What The Duck to przygodowa gra akcji RPG z elementami eksploracji, craftingu, walki i gier rytmicznych. Podczas gdy wszyscy wokół ciebie mogą przywoływać i kontrolować swoje potężne duchowe zwierzę, twoim z jakiegoś powodu jest... kaczka?

Wyrusz na podbój świata wraz ze swoją kaczką

Wyrusz w podróż w poszukiwaniu zemsty i samoakceptacji wraz ze swoim dziwnym, kaczym zwierzęciem duchowym. Spróbuj zdobyć sławę w świecie, w którym władze mają ci z najsilniejszymi kompanami. Cztery unikalne biomy pełne zadań, wrogów, zagadek, sekretów, minigier i innych postaci do napotkania. Zaprzyjaźnij się z innymi wojownikami oraz ich duchowymi zwierzętami, zdobywaj zasoby, ulepszaj swoją broń i umiejętności

Weź udział w walce hack-and-slash, korzystając z szeregu broni, które można przełączać w czasie rzeczywistym, aby tworzyć wiele kombinacji. Łącz bronie z różnymi wzmocnieniami żywiołów, aby zyskać przewagę nad wrogami w walce. Przywołaj swojego kaczego kumpla, aby wspomógł cię własnymi atakami i mocami, czyniąc z was siłę, z którą należy się liczyć.

Wytwarzaj broń w wyjątkowej, opartej na rytmie mini-grze rzemieślniczej. Im lepiej tworzysz w rytmie gry, tym silniejsza staje się twoja broń. Zbieraj i łącz różne zasoby, aby stworzyć najlepszy arsenał. Tak, to dziwaczne kaczątko ma swój własny zestaw unikalnych umiejętności. Przejmij kontrolę nad swoim pierzastym przyjacielem, aby latać, pływać, rozwiązywać określone zagadki, uzyskiwać dostęp do niedostępnych obszarów i odkrywać różne sekrety. Przygarnij tego małego gościa jako swojego partnera i stań się niepowstrzymanym duetem.

What The Duck jest już dostępna na platformie Steam i Epic Games Store na PC oraz w sklepie Nintendo eShop dla konsoli Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze