40$ za samodzielne Modern Warefare

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Czerwiec 2017
  • Komentuj 4

Call of Duty: Modern Warfare Remastered już ponad pół roku czeka na samodzielnę premierę. I wygląda na to, że się doczekało. 

Jeśli wierzyć przeciekom to już za kilka dni zagramy w CoD: MW Remastered. Do sieci traifły zdjęcia pudełka Modern Warfare w wersji na konsolę PS4. Obok ceny pojawiła się też data premiery gry. 

Mam dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Zaczniemy od tej dobrej: wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi w ukochanego przez całe pokolenie graczy zremasterowanego shootera zagramy jeszcze w czerwcu!

Nie ma zgody właściwie tylko co do jednego - kiedy dokładnie to nastąpi. Jedno źródło podaje, że Modern Warfare zadebiutuje... dziś

Inne anonimowe źródło mówi jednak o 27. czerwca, a więc za tydzień. Tak czy siak samodzielne Modern Warfare na pewno nadchodzi i długo nie będzie na siebie kazało czekać.

Pozostaje odliczać dni (godziny?) do premiery chyba najgłośniejszego remastera ostatnich lat. Szkoda, tylko że rozgłos wziął się głównie z kontrowersji jaką była decyzja wydania go tylko i wyłącznie wraz ze specjalną edycją średnio przyjętego Infinite Warfare.

Przejdźmy do tej drugiej, tym razem złej informacji. Chodzi o cenę, bo ta ma wynieść aż 39.99$, a więc około 150 złotych, za grę na PS4. Przyznacie, że jak na remaster to tanio nie będzie. 

Pytanie tylko czy trochę tutaj nie przeszarżowali? 40 dolców za grę, która pierwszy raz ujrzała światło dzienne 10 lat temu to jednak sporo. A kiedy dodamy do tego, że aż do teraz MW był jedynie dodatkiem do IW, to można odnieść wrażenie, że ktoś tutaj trochę przesadził.

Kolejną sprawą są wersje przeznaczone na inne platformy, bo o nich na razie nic nie wiadomo. Ale chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby Modern Warfare na PC i Xboxa ostatecznie nie trafiło.

[źródło: charlieintel.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze