4 vs AI wchodzi do Evolve

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Sierpień 2016
  • Komentuj 1

4 vs AI - to oferuje tryb The Deepest Dark

4 vs AI - to oferuje tryb The Deepest Dark

Tak, Evolve w dużej mierze opiera się na kooperacji, ale The Deepest Dark wprowadza współpracę między graczami na inny poziom. Turtle Rock ostrzega jednak, że jest to jak na razie ''eksperyment w formie bety''. Twórcy Evolve, odkąd gra przeszła nieco ponad miesiąc temu na tryb free to play, chyba są oszołomieni ilością graczy jaka nagle trafiła do gry. Coś co miało być ostatnią deską ratunku dla umierającej produkcji, okazało się dać jej zupełnie nowe życie. Teraz Turtle Rock zrobi bardzo dużo, żeby utrzymać zainteresowanie nowo przybyłych dwóch milionów graczy. Jednym z elementów ciągłego podtrzymywania entuzjazmu ma być nowy tryb kooperacji nazwany The Deepest Dark. Wkurzamy się czasem, że gry są ''liniowe'', ale to właśnie normalnej kampanii ze scenariuszem brakowało w Evolve. Chcieliście? Proszę bardzo!
_GBI65hLs ''Na początku operacji Łowcy są witani przez złowieszczy głos. Przedstawia on tło akcji i wydarzenia, które sprawiły, że Gorgonia Królowa przejęła placówkę, gdzie przetrzymywano Wraitha'' napisało Turtle na swojej stronie. Co ważne, na The Deepest Dark przygoda z fabularnym co-opem ma się nie zakończyć. Turtle Rock obiecuje, że nowy tryb jest częścią większej całości, ale czy dostaniemy kolejne tego typu eksperymenty, w dużej mierze zależy od Was i od tego w jaki sposób przyjmiecie propozycję deweloperów. Jeśli wszystko pójdzie tak jak sobie to wymarzył Turtle Rock, to jest bardzo prawdopodobne, że nowy tryb w przyszłości przekształci się w pełnoprawną kampanię dla wielu graczy '' To jest (The Deepest Dark- przyp. red) nasionko, z którego w przyszłości może wyrosnąć więcej misji co-op vs AI (a może nawet cała kampania)'' napisali twórcy na stronie. Evolve w ciągu ostatniego miesiąca przeszło naprawdę długą drogę. Od gry, w którą grało na PCtach łącznie około 200 graczy, w kilka chwil stała się jednym z najczęściej ogrywanych shooterów w sieci. Choć, jeśli wierzyć statystykom na Steamie, spora liczba graczy przestała do Evolve zerkać. Może pełnoprawny co-op skłoni Was do wrócenia na Shear? Ekipie Stage Two wydaje się podobać: https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1dcRwCNM2rurvrVl2BxYON8 [źródło: evolvegame.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze