150 milionów pajacyków

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1

Mieliście już okazję zagrać w The Division po patchu? Jak wrażenia?

Mieliście już okazję zagrać w The Division po patchu? Jak wrażenia?

Wystarczy ściągnąć cztery giga patcha i już dziś możecie cieszyć się nową zawartością w The Division. Darmowy dodatek wprowadza do gry rajdy, nowe uzbrojenie i tygodniowe misje. O tym co Ubisoft zaprezentuje w pierwszym darmowym dodatku do The Division wiemy już od jakiegoś czasu. W dużym skrócie: najważniejszą rzeczą będą wprowadzone do gry rajdy przeznaczone dla graczy z najwyższymi poziomami. Oprócz tego w końcu doczekamy się opcji handlu sprzętem między członkami drużyny oraz nowych zestawów uzbrojenia.
Dobra, to trailer i dzisiejszego patcha mamy już załatwione. Ubi pokazało jeszcze całkiem ciekawą grafikę, w której wyszczególnia kilka interesujących faktów dotyczących The Division. Okazuje się, że większość graczy woli przemierzać Nowy York w pojedynkę co wydaje się o tyle zaskakujące, że część misji wydaje się niemal niewykonalna dla samotnego agenta. Od czasu premiery gry życie straciło ponad... 17 miliardów przeciwników! Niestety Ubi nie chwali się statysykami śmierci samych graczy, ale możemy się domyślać, że dziś po pojawianiu się najazdów liczba ta zacznie szybko rosnąć. 3046962-info Agenci dbają o swoją formę fizyczną. Świadczy o tym wykonanie 150 milionów pajacyków. Gra jest dostępna w sprzedaży od 35 dni co daje nam średnią ponad czterech milionów pajacyków dziennie. The Division zostało powołane po to by pomagać cywilom i gracze ewidentnie wpisują się w tą narrację. Zdążyliśmy już wesprzeć wodą, konserwą czy apteczką 250 milionów obywateli Nowego Yorku - nie jest źle! Jeśli chodzi o styl to cóż... w garniturach i koszulach mało kto chodzi. Agenci raczej nie świecą na mieście drogimi metkami bo najpopularniejszą odzieżą wierzchnią okazała się zwykła kurta, pod którą spora liczba agentów założyła bluzę z kapturem. Moda najwyraźniej nie stoi wśród graczy na najwyższym miejscu. Jak wyglądają Wasze doświadczenia z Nowym Yorkiem? Korzystacie z któregoś z wymieniony w grafice sprzętów czy postawiliście na większy indywidualizm? I czy mieliście już okazję zmierzyć się z nowym wyzwaniem? Jak jest? Dajcie znać!

Kiedy upada społeczeństwo wkraczają.. gracze!

Kiedy upada społeczeństwo wkraczają.. gracze!

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze