10 najbardziej... postaci kobiecych w grach

Najbardziej... postacie kobiece w grach

Piękne, urocze, kobiece, a może namiętne? Jakie lubicie?

Czym były świat bez kobiet? Niczym ciekawym. Płeć piękna od zawsze była celem westchnień płci brzydkiej. Również w grach. Nasz portal nigdy nie był do końca "prawy" i nie jeden raz pisaliśmy o tematach "innych". Tym razem chcielibyśmy zapytać Was o pewną bardziej męską rzecz. Chociaż, są wśród nas kobiety grające, perełki. Je tez zapraszamy do dyskusji - jaka Waszym zdaniem jest najbardziej... (tu wstaw odpowiednie dla siebie słowo) postać kobieca w grach? Kobiety. To temat rzeka. Jedni wolą urocze, inni wolą namiętne, jeszcze inni uwodzicielskie albo słodkie. Gusta są różne. Dlatego pytamy - Was - graczy, o to jakie bohaterki gier komputerowych (albo konsolowych) zdobyły Wasze serca i powodowały szybsze tętno? Wiemy, że wśród graczy są takie legendarne istoty jak grające kobiety - zawsze możecie napisać w komentarzach o najprzystojniejszych lub najbardziej pociągających męskich bohaterach gier :-) Do udziału w dyskusji i oddania głosu w ankiecie zapraszamy Was na Facebooka, gdzie macie możliwość dodania własnych odpowiedzi jeżeli dodane propozycje nie zawierają Waszej ulubionej postaci kobiecej. Postacie z gier potrafią namieszać - wokół zbyt seksownej pozy Smugi z gry Overwatch zrobiła się nawet spora afera. Tymczasem pewien portal dla dorosłych opublikował infografiki mówiące, że ludzie masowo zaczynają "wyszukiwać" postacie kobiece z gier. Po co? Wolimy nie wiedzieć. Nie mniej jednak Tracer aka Smuga z Overwatch swoim słodkim uśmiechem na pewno podbiła serca nie jednego gracza.

Najbardziej... postaci kobiece w grach

Piegi... Też mogą być seksowne!

Powyżej znajdziecie zestawienie 10 najbardziej... kobiet w grach zdaniem Brodatego, naczelnego zboczucha. Wśród nich kilka oczywistości, ale też kilka niesamowicie ładnych kobiecych postaci z gier, które premierę miały już wiele lat temu. Mogłoby się zdawać, że na płeć piękną gracze patrzą przedmiotowo... To nie prawda, bo są gry w których kobiety ukazane są jako "obiekty", ale są też tytuły gdzie historia postaci kobiecej fascynuje albo wzrusza. Przykład? Nie trzeba daleko szukać - wystarczy wspomnieć Bioshock i postać Elizabeth, albo Starcrafta i kultową Kerrigan.

Najbardziej... postaci kobiece w grach

Jeszcze inni wolą brutalne, namiętne bestie z kłami...

Sprawdzimy jakie postacie z branży gier Waszym zdaniem są najbardziej... i tutaj wstawcie sobie, co chcecie - seksowne, atrakcyjne, pasjonujące, piękne, pociągające. Jeżeli macie jakąś postać kobiecą z gier, którą wspominacie z młodości jako "młodzieńczą miłość" to oddajcie głos w ankiecie na Facebooku. Zobaczymy czy wygra kultowa już Lara Croft, czy może inna postać... :-)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze