10 dodatków Dying Lighta

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Techland zapowiada, że wypuści 10 darmowych DLC do Dying Lighta w ciągu następnych 12 miesięcy.

Techland ma powody do zadowolena. Szef studia Paweł Marchewka ujawnia, że w ich zombiakowy survival nadal gra około pół miliona ludzi tygodniowo, co jego zdaniem jasno wskazuje, że '' społeczność zgromadzona wokół gry nadal jest ogromna, aktywna i oczekuje więcej''.

Dlatego firma chce wyjść fanom Dying Light naprzeciw i w ciągu następnego roku bardzo intensywanie rozwijać grę - czego efektem będzie 10 DLCeków. Mowa jest nie tylko o nowym uzbrojeniu czy strojach, ale przede wszystkim o nowych zadaniach, obszarach i mechanikach. Co ważne - wszystko trafi do nas za darmo. 

Falę DLCeków rozpocznie ''Content Drop #0'', który skupiał się będzie na nowych przeciwnikach, a trafi do nas w ciągu najbliższych tygodni. Techland informuje też, że ma zamiar stworzyć specjalną platformę, dzięki której fani będą mieli wpływ na to, jaka zawartość trafi do Dying Light.

 ''Liczymy, że niniejsza zapowiedź zachęci naszych fanów do dalszego dzielenia się swoimi przemyśleniami, historiami i pomysłami nt. tego jak możemy jeszcze bardziej pogłębić ich doświadczenia z Dying Light'' mówi Marchewka.

Dying Light to jedna z najgłośniejszych gier, jaka kiedykolwiek wyszła spod ręki polskiego studia. Wydana w 2015 produkcja znalazła się na maszynach ponad 8 milionów graczy. Grała w nią również nasza ekipa:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze