Zobaczcie drugi ćwierćfinał YouRocka!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 04 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Widzimy się o 18:00 u Bruneci

O 18:00 rozpoczyna się drugi i ostatni ćwierćfinał jarockowego talent show YouRock! W poprzednim odcinku poznaliśmy już cześć półfinalistów, a dziś do tego grona dołączą kolejne osoby.

Podczas pierwszego ćwierćfinału daliście czadu. Doskonale zdajemy sobie sprawię, że występ na żywo przed jury i publicznością nie należy do najłatwiejszych, ale ostatecznie wszyscy dali radę. Jakbyście przeoczyli to co działo się w zeszłym tygodniu, to warto przed dzisiejszym streamem nadrobić zaległości:

Dzisiaj czeka nas drugi odcinek z przesłuchaniami na żywo. Liczymy na mocne piosenki i jeszcze mocniejsze głosy, które sprawią, że Brunecia, Lempiank i NieDaRadek wyskoczą z butów. Dziś wystąpią przed Wami między innymi:Jak zawsze zachęcamy Was do wbicia na czat i powiedzenia nam, co o występie danego kandydata myślicie - na pewno Wasze zdanie zostanie wzięte pod uwagę przy wyłanianiu półfinalistów. 

Widzimy się o 18:00 u Bruneci

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze