Twitch tworzy własną serię reality TV

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2017
  • Komentuj 3

Twitch namawia wszystkich swoich partnerów z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii, którzy wciąż czekają na ''wielki moment'', na dołączenie do programu Stream On. Ma być on szansą dla ludzi znajdujących się ''na skraju streamerskiej kariery'' na międzynarodowy sukces.

Wszyscy partnerzy Twitcha z wymienionych państw od dziś mogą zgłaszać się do programu Stream On, który w zamyśle ma pomóc ciekawym osobowościom przebić się do świadomości ogromnej liczby widzów Twitcha. W tym momencie firma poszukuje, jak napisano na stronie Stream On, ''najbardziej rozrywkowych, lubiących rywalizację streamerów z niesamowitymi osobowościami i wielkim potencjałem''. Żeby wziąć udział, trzeba być partnerem Twitcha, ale nie ma żadnych wymagań co do ilości subskrybcji i widzów na kanale.

Oglądaj Stream On Announcement od użytkownika Twitch na www.twitch.tv

Szczęśliwcy wybrani przez Twitcha poddani zostaną rygorystycznej ocenie. Z jednej strony, swoje zdanie wypowie specjalne jury, z drugiej - obecny na streamach czat. Na wybrańców czekały będą specjalne ''streamerskie zadania'', a niektóre z konkurencji, jak choćby host talk show, wymagają wyjazdu do siedziby Twitcha w San Francisco.

Całość ma przypominać popularne talent show dobrze znane z ekranów telewizorów. Stream On będzie trwał przez kilka tygodni, co jakiś czas decyzją jury i widzów jeden z pretendentów będzie musiał pożegnać się z programem. Show będzie realizowane przez Twitcha, uczestnicy streamować będą z domu, ale raz w tygodniu w specjalnym studio Twitch podsumuje ubiegłe dni i ogłosi kogo więcej nie zobaczycie.

Niestety, na razie do Stream On mogą dołączać jedynie obywatele USA, Wielkiej Brytanii i Kanady, jako że Stream On jest w tym momencie programem pilotażowym. Zwycięzca może liczyć na pięć tysięcy dolarów miesięcznie przez okrągły rok oraz potężnego boosta swojej kariery. Kiedy, jeśli w ogóle, Stream On pojawi się w innych krajach? Na pewno sporo zależy od tego, jak wyjdzie pierwsza edycja programu.

Stream On rusza w marcu

[źródło: blog.twitch.tvtwitch.submittable.comblog.twitch.tv 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze