Zgarnij Asasyna za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Klimat Ameryki Północnej nie  sprzyja Brytyjczykom

Klimat Ameryki Północnej nie sprzyja Brytyjczykom

To już ostatnia zdaje się okazja żeby zgarnąć darmową gierkę od Ubi w ramach 30-stych urodzin dewelopera. Od dziś w Uplay'u czeka na Was trzecia część Assassin's Creed. W drugiej połowie tego roku Ubisoft postanowił sprawić swoim fanom niespodziankę i okazji trzech dekad swojego istnienia rozdawał za darmo gry. Do zgarnięcia był już między innymi spin-off Far Cry'a Far Cry 3: Blood Dragon czy Beyond Good & Evil. Dziś w sklepie Uplay czeka na Was darmowy Assassin’s Creed III. No, może słowo ''czeka'' jest trochę na wyrost, bo w chwili pisania tego tekstu serwery Ubisoftu wydają się przeciążone i jest problem z połączeniem. Ale nie ma strachu, bo swoją kopię Asasynów będzie można pobrać, patrząc na poprzednie promocje z tej okazji, prawdopodobnie do pierwszych dni stycznia.

All hands on deck!

All hands on deck!

Assassin’s Creed III przenosi gracza do czasów amerykańskiej wojny o niepodległość, w której Stany Zjednoczone walczyły o oderwanie od Wielkiej Brytanii. W grze wcielamy się w Connora Kenway'a, asasyna i pół krwi Indianina. To własnie Connor, jak to bywało już w serii, odpowiadał będzie za śmierć kilku głośnych nazwisk, o których dziś uczymy się w książkach do historii. Trzecia część Assassin’s Creed była pierwszą grą z serii, w której dane nam było wcielić się w kapitana okrętu i toczyć bitwy także na morzu. Macie jeszcze jakieś wątpliwości czy warto? Warto, patrzcie:
?list=PLGYGaTSHhorCKOXFaxMkl5eEdVndaO4nq [źródło: club.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze