Zespół Percival pierwszy raz gra w Wiedźmina!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Maj 2019
  • Komentuj 0

Kilka lat po premierze gry i absolutnym sukcesie zarówno REDów jak i Percivala, zespół postanowił zobaczyć skąd właściwie wzięła się ta miłość fanów. Odpalili grę Wild Hunt i... a zresztą, zobaczcie sami.

Odcinek powstał dzięki patronom, ale obejrzeć możemy go wszyscy. Trzeba przyznać, że antytalent gejmerski Mikołaja bawi do łez. Jak na kogoś, kto nieodłącznie kojarzyć się będzie z grą radził sobie fatalnie. :D 

Mam nadzieję, że powstanie więcej takich odcinków. Chciałabym zobaczyć, jak wciąga ich ta historia i podziwiają swoją muzykę w najciekawszych momentach gry, albo jak trafiają na ulicę Percivala Shuttenbacha w Novigradzie. Wierzę, że Mikołaj wyrobi się i będzie operował myszką i klawiaturą równie sprawnie co średniowiecznymi instrumentami.

Poza tym jest to bardzo sentymentalnie i natychmiast zachciało mi się odpalić Dziki Gon.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze