Zapisz się do Wildlands

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2016
  • Komentuj 3

Beta rusza jeszcze w tym miesiącu

Beta rusza jeszcze w tym miesiącu

Najnowszy shooter od Ubisoftu jeszcze w tym miesiącu doczeka się beta testów, do których możecie zapisać się choćby zaraz. Premiera gry przewidziana jest na 7-ego marca przyszłego roku. Ghost Recon: Wildlands jawi się niczym sporo odmienione i pozbawione elementu MMO The Division. W grze wcielamy się w agenta, którego zdaniem jest rozprawienie się z  trzęsącym całą Kolumbią kartelem Santa Blanca. Wildlands to gra przeznaczona pod kooperację, bo w misjach bierze udział czterech agentów, w których wcielić się mogą Twoi znajomi. Do tego dochodzi jeszcze niemal dowolne podejście do wykonania misji, spory arsenał różnego rodzaju pukawek i szeroka gama pojazdów. Ubisoft pokazał także nowy trailer, który okraszony został polskim dubbingiem, a nie napisami do czego byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. Jak im to wyszło? Oceńcie sami:
Deweloper nie ujawnił niestety kiedy rozpoczną się beta testy, jedynie to że ma nastąpić to jeszcze w tym miesiącu. Warto dać Wildlands szansę? To zależy do tego jak wypadną testy, na które zapisać się możecie tutaj. Aha! Dla porównania z tym jak wygląda wersja w języku polskim podrzucam jeszcze angielski oryginał:
[źródło: ghost-recon.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze