Zagłosujcie na robalową zbroję w Destiny 2

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Jesteście gotowi, Strażnicy? Znów nadszedł czas, by zagłosować na motyw pancerza Święta Utraconych. W poprzednich latach Bungie przedstawiało projekty dwóch motywów pancerza Święta Utraconych (na przykład potwory i dinozaury), następnie odbywało się głosowanie na dany motyw, a głosy poszczególnych klas były liczone razem. W 2023 jedną z dużych zmian, którą wprowadzają deweloperzy, będzie rozdzielenie głosowania na klasy.

Zagłosujcie na robalową zbroję w Destiny 2

W zeszłym roku wyniki były bardzo wyrównane, ale nie były jednomyślne między poszczególnymi klasami. Aby pomóc każdej z klas zdobyć zestaw, który sprawi graczom najwięcej frajdy, firma pozwoli każdej z klas głosować osobno, zamiast łączyć zestawy pancerza w jeden komplet. Zamiast dwóch motywów wybrano w tym roku jeden – „paskudne robale”. Będziecie mogli oddać głos na dwie różne interpretacje: styl strasznego pająka lub mrożącego krew w żyłach żuka. Oznacza to, że jeśli Tytani pragną pajęczego stylu, a Łowcy nie przeżyją bez lśniących skrzydełek, da się to pogodzić!

Sposób, w jaki będziecie głosować, również będzie nieco się różnić, aby uwzględnić te zmiany. Jeśli zapisaliście się do newslettera przez konto Bungie, otrzymacie e-mail, który umożliwi wam oddanie głosu na waszą główną klasę. Przykładowo, jeśli wasza główna postać to Łowca, otrzymacie wiadomość e-mail dla Łowców.

Warto zaznaczyć, że prezentowane tutaj obrazki to szkice koncepcyjne. Bungie nie planuje ich zmieniać, ale zastrzega sobie taką możliwość. Jeśli zespół artystyczny wpadnie na pomysł, który sprawi, że pancerze będą jeszcze bardziej ekstra, to firma chce zachować elastyczność, by móc wprowadzić te zmiany.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze