Zaczynamy współpracę z Patronite!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2018
  • Komentuj 5

JaRock i Patronite łączą siły! Dzięki naszej współpracy będziecie mogli pomóc zrealizować wiele niekiedy szalonych pomysłów streamerów JaRocka i nie tylko. W zakładce ''Patronite'' na JaRock.pl zobaczycie co dla Was przygotowali! Rivid, Seto, Tips, Łosiu, Flamy i Yuuhi już zaczęli!

Na naszej stronie powstała właśnie nowa zakładka - Patronite. Możecie ją znaleźć w górnym panelu na naszej głównej stronie, na pewno jej nie przegapicie. Co się w niej znajduje? Dwie rzeczy: ''Zostań Patronem'' oraz ''Nasi Patroni''. Pierwszy link przeniesie Was do nowej zakładki ''streamerzy'' na Patronite.pl, nad którą JaRock będzie sprawował pieczę. Obok naszych streamerów znajdziecie tam też osoby spoza JaRocka, a które na pewno zasługują na Wasze wsparcie. 

''Nasi Patroni'' to z kolei ukłon w Waszą stronę, bo to miejsce właśnie dla Was. Jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć, to Wasze imię, ksywka, a nawet zdjęcie (o ile oczywiście sobie tego życzycie) pojawi się na naszej stronie, tak by każdy mógł to zobaczyć!

Kogo z JaRockowców już dziś zobaczycie na Patronite?

Staszek '"Tips'' Wiertelak - zobacz profil na Patronite

Jestem Staszek, lubię tworzyć i budować. Zajmuję się głownie komputerami ale nie tylko, na moim warsztacie powstają różne szalone pomysły którymi dzielę się z wami.


Krzysztof '"Rivid'' Wacławek - zobacz profil na Patronite

Blogger (Rivid.pl) i pasjonat wirtualnej rozrywki. Tworzy poradniki, recenzje, kręci vlogi i pomaga graczom podczas swojej codziennej wędrówki.


Paweł ''Flamy'' Piekielniak - zobacz profil na Patronite

Czołem! Na imię mi Paweł alias FLAMY i od paru lat tworzę nowatorskie materiały na YouTube. Za dnia śmiertelnik - nocą, chodzące studio animacji, reżyserki i voice actingu.


Kamil ''Yuuhi'' Prucheński - zobacz profil na Patronite

Nerd co uwielbia gry komputerowe i dzieli się swoją pasją przez Streamowanie ich oraz tworzenie materiałów na YouTube. Ze specyficznym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie!


Kamil ''Seto'' Zawodny - zobacz profil na Patronite

Kamil Zawodny, znany w sieci także jako Seto. Vloger, streamer oraz twórca materiałów o grach na YouTube! :)


Tomasz "Łosiu" Łoś - zobacz profil na Patronite

Cześć! Nazywam się Tomek, w sieci jestem znany jako "Łosiu". Prowadzę livestreamy z gier komputerowych, które można oglądać na żywo w Internecie. Gry to jednak nie wszystko - zobaczysz u mnie także relacje z wyjazdów w różne miejsca. Chciałbym otworzyć kanał poświęcony tym podróżom i historii.


JaRock.pl - zobacz profil na Patronite

Hej! Jesteśmy JaRock.pl i jesteśmy jedną z wiodących agencji influencerskich w polskiej branży gier. Zajmujemy się tworzeniem kampanii marketingowych, eventów gamingowych oraz obsługą menadżerską streamerów i YouTuberów.


Oczywiście czekamy na Wasze pomysły i propozycje projektów, które najbardziej by Was zainteresowały! Wspólnymi siłami wszystko jest możliwe do zrealizowania!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze