QuakeCon Europe 2019 - zdjęcia

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2019
  • Komentuj 0

Łosiu przesyła pozdrowienia z Londynu, gdzie właśnie trwa pierwszy europejski QuakeCon Europe 2019, równolegle z QuakeConem w Dallas. Jest to wydarzenie premierowe, dlatego niezwykle ważne. Specjalnie dla nas udostępnił kilka zdjęć z Vip Day, żebyście mogli zobaczyć kawałek tej imprezy!

Tegoroczny QuakeCon Europe 2019 jest wydarzeniem wyjątkowym. Jest to pierwszy QuakeCon na naszym kontynencie i jednocześnie moja pierwsza wyprawa na imprezę związana z grami komputerowymi za granicą. Na samym evencie spędziłem kilkanaście godzin, zarówno w czasie VIP Day jak i normalnego otwarcia. Sama impreza bardzo mi się spodobała. Brakuje jej oczywiście rozmachu PGA czy IEM, ale sama w sobie jest jedną z najlepszych imprez jakimi miałem okazję odwiedzić. Żadnych drobiazgów, same konkrety. Można było ograć zarówno premierowe produkcje jak i tworzone - w tym nowego Dooma, który nawiasem bardzo mi się spodobał. Całą impreza przygotowana na piątkę!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze