Wygraj CoD: Ghosts u KokosFly

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 23 Styczeń 2014
  • Komentuj 5

Konkurs rozpoczyna się w Piątek 24 Stycznia od godziny 20:00 na LIVE MrKOKOSfly

Ilość konkursów u KokosFly zwiększa się z tygodnia na tydzień. Kilka dni temu zakończony konkurs z Neverwinter, jeszcze wcześniej BF4, teraz czas na Call of Duty: Ghosts. Jeżeli chcecie wygrać grę zapraszam do filmu poniżej, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje. Tym razem gramy w Call of Duty: Modern Warfare 3.
Aby dostać się na Team Speaka MrKOKOSfly z poziomu jego LIVE na jarock.pl wystarczy, że klikniecie we wskazany guzik na poniższym screenie: streamPrzy okazji, jeżeli chcesz by Twój czat na jarock.pl wyglądał tak jak na powyższym screenie - kliknij tutaj i przeczytaj instrukcję:) Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze