Wyciekły zestawy LEGO Ovewatch!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Październik 2018
  • Komentuj 6

Już jakiś czas temu Kamila pisała Wam, że Overwatch połączy siły z najpopularniejszymi klockami na świecie. Tak, mowa oczywiście o LEGO. I o ile sam do tematu podchodziłem raczej z pewną rezerwą – w końcu jestem teraz DOROSŁYM CZŁOWIEKIEM – tak po zobaczeniu tych zestawów moje wewnętrzne dziecko upomniało się o daninę.

Jeden ze sklepów stacjonarnych ze Stanów Zjednoczonych, Target, odpowiedzialny jest za wypłynięcie do Sieci zestawów LEGO Overwatch. Nie mnie oceniać, czy była to planowana akacja marketingowa, czy rzeczywiście doszło do wycieku. Niemniej efekt jest prosty  - MUSZĘ JE MIEĆ!

Zestawy LEGO Overwatch zawierają nie tylko bohaterów nowego uniwersum Blizzarda. W ich skład wchodzą również elementy znane z pól bitewnych, jak np. Dorado czy Gibraltar. Nie ma na ten moment potwierdzonych informacji, czy te zestawy będą dostępne w europejskim sklepiku Blizzarda oraz jaka wynosić będzie ich cena.

Można spodziewać się, że LEGO Overwatch nie będzie tanią przyjemnością, ale cóż, za tak epickiego Reinhardta gotów jestem słono zapłacić. A Wy?

[Źródła: The Brick Fan, Eurogamer, PC Gamer]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze