Wilkołaki czekają na Steamie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Luty 2017
  • Komentuj 1

Zdechł pies!

Zdechł pies!

Sang-Froid - Tales of Werewolves świata gier nie podbił, ale debiutanckie dzieło studia Artifice przypadło recenzentom do gustu. Dlaczego? Sprawdźcie sami, bo grę możecie za darmo pobrać ze Steama. Tales of Werewolves, to właściwie kilka gier w jednej. Znajdziecie tu elementy tower defence, po to by chwilę później przeżywać przygody jakie kojarzymy z grami akcji. Do tego dodajcie jeszcze szczyptę strategii i już macie jako takie pojęcie z czym przyjdzie się Wam spotkać. Fabuła gry opowie Wam o ''dwóch walczących ze sobą braciach, którzy muszą odłożyć na bok niesnaski, żeby uratować swoją siostrę, która jest ścigana przez samego diabła'' możecie przeczytać w opisie gry na Steamie.
Gra podzielona jest na dwa etapy - planowania i akcji. W dzień planujemy obronę naszej osadki przed wilkołakami, rozstawiamy sidła, zakładamy wymyślne pułapki i kupujemy wszelkie niezbędne wyposażenie. Noc to zupełnie inna para kaloszy, bo wtedy z mroku wyłaniają się wysłannicy diabła. Ta faza gry rzuca nas w ciężki bój, gdzie korzystając z różnego rodzaju uzbrojenia, od toporów po broń palną, musimy rozprawić się z tymi potworami, którym udało się ominąć zastawione przez nas pułapki. ''Brutalna siła nie będzie wystarczająco, bo Twoi przeciwnicy są znacznie silniejsi od Ciebie'' napisali twórcy na Steamie. ''Tylko Twoja pomysłowość i zdolności do tworzenie wymyślnych pułapek i śmiertelnych zasadzek da Ci szansę zobaczenia ponownego wschodu słońca nad Twoim zamarzniętym lasem''. Warto? Z 1400 recenzji na Steamie ponad 1200 jest pozytywnych. A skoro gierka czeka na Was za free, to czemu nie dać by jej szansy?

Byle do świtu!

Byle do świtu!

[źródło: steam.com, pcgamer.com, epicbundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze