Wiedźmin 3: Za kulisami

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

W niedzielę do sieci trafił wzruszający film o ''emeryturze'' Geralta, ale Redzi mają już dość wyciskania łez. Udowadniają to śmiesznym filmem dokumentującym powstanie Wiedźmina. Jak widać, nie tylko my gracze bawimy się przy ulubionych tytułach. 

Na filmie zobaczyć możecie na przykład jak powstają sceny erotyczne, jakie bugi spędzały REDom sen z powiek oraz alternatywne sposoby poruszania się po świecie Wiedźmina. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, kto podkładał głos pod ghule i inne stworza w grze, to film zaspokoi waszą ciekawość! To jest właśnie to, za co kochamy CDP Red. Świetna robota!

Dodatkowo, dla fanów muzyki z Wiedźmina jutro będziemy mieli super wiadomości! Czekajcie na informacje, a w tym czasie możecie obejrzeć redakcyjny wywiad z Marcinem Przybyłowiczem, kompozytorem muzyki do Dzikiego Gonu. Przyjemnego oglądania!

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze