Weź udział w YouRock!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Kwiecień 2018
  • Komentuj 3

Na JaRocku rusza nowy program YouRock, w którym szukamy nowego internetowego talentu (niekoniecznie muzycznego). Potrzebujemy kogoś z nietuzinkowym głosem (albo umiejętnością), która nas oczaruje!

Kto?

Program poprowadzi - NieDaRadek, Brunecia, Lempiank.

Kiedy?

Program rusza już w poniedziałek 7 maja o godzinie 18:00 i potrwa aż do połowy czerwca. Będziemy spotykali się co tydzień przez 7 streamów!

Gdzie?

Wszystko zobaczycie na kanałach Lempiank, Bruneci i NieDaRadka na JaRocku i Twitchu. Co tydzień stream odbędzie u innego z jurorów.

Jak?

Żeby dostać się do programu musicie nagrać swój występ a capella i wrzucić go na YouTube z tagiem/hasztagiem #YouRock. Następnie dodać go do specjalnej konkursowej playlisty. Tutaj znajdziecie intrukację, jak to zrobić - link.

Regulamin YouRock znajdziecie w opisie filmu oraz kilkając w ten link!


Nagrody - jaki talent show może obyć się bez atrakcyjnych nagród? Dla naszych finalistów, współnie z marką Audictus, przygotowaliśmy specjalne, muzyczne nagrody!

Życzymy powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze