Wartales dodaje funkcję co-op

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Wartales, średniowieczny taktyczny RPG z otwartym światem, podążający za najemnym warbandem z 91% pozytywnych recenzji na Steamie, rozszerza partię dzięki dzisiejszemu wdrożeniu trybu kooperacji. Właściciele gry będą mogli uzyskać dostęp do tej nowej funkcji za darmo. 

Wartales dodaje funkcję co-op

Początkujący najemnicy mogą skorzystać z tej nowej możliwości rozwoju i zebrać śmiertelnie niebezpieczną bandę najemników, zarządzać ich oddziałami, dzielić się zasobami i razem stać się silniejszymi. Gracze mogą łączyć siły, aby wspólnie walczyć i pokonywać wrogów w bitwie, rekrutując nowych członków z różnych klas i trenując konkretne umiejętności, które najlepiej odpowiadają potrzebom grupy.

Wartales osadzony jest w bezwzględnym i okrutnym świecie, w którym Wielka Plaga odebrała życie niezliczonej ilości ludzi, a ich dusze wciąż cierpią. Gracze muszą walczyć o jedzenie i pieniądze, by wykarmić stale rosnącą rzeszę fanów. W trakcie tego procesu będą plądrować opuszczone wioski, starożytne relikty i kopalnie, odkrywając skomplikowaną historię tego rozdartego wojną kraju.

Wartales jest już dostępny w Early Access na Windows PC poprzez Steam za 34,99€ z obsługą języka angielskiego, chińskiego uproszczonego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, polskiego i brazylijskiego portugalskiego.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze