Sprawdzicie The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Marzec 2023
  • Komentuj 0

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition to najlepsza wersja tej niesamowitej gry RPG, po którą powinni sięgnąć zarówno nowi, jak i powracający gracze. Grafika w wyższej rozdzielczości, dynamiczny system pogodowy, odnowione oświetlenie i otoczenie, poprawiona wydajność i czasy ładowania, zwiększone detale postaci, zwiększony limit poziomów i nie tylko – wszystko to czeka na kosmonautów, którzy odważnie i śmiało wytyczą swoją ścieżkę przez kolonię Halcyon.

Sprawdźcie The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition zawiera podstawową wersję gry The Outer Worlds oraz oba DLC, Morderstwo na Erydanie i Coś się czai na Gorgonie za 59,99 USD. Gracze, którzy posiadają już The Outer Worlds i DLC do gry na Xbox One, PlayStation 4 lub PC (ze Steam, GOG-a, Epic Games Store lub Microsoft Store), mogą dokonać aktualizacji do The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition na najnowszą generację konsol lub (jeśli ma to zastosowanie) w ramach tego samego sklepu z grami na PC po obniżonej cenie 9,99 USD.

Nigdy nie było lepszej okazji, aby doświadczyć słynnej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG science-fiction z 2019 roku, niezależnie od tego, czy gracze wybierają się w kolejną podróż po galaktyce, czy też przeżywają przygody po raz pierwszy.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze