Wakfu otrzyma 4 sezon, ALE…

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 08 Maj 2020
  • Komentuj 2

Jestem fanem Dofusa i Wakfu. To dwie produkcje MMORPG, które są totalnie unikalne. Nie są bowiem klonem World of Warcraft, o nie! Najprędzej porównałbym je do Final Fantasy: Tactics – tutaj również mamy do czynienia z taktycznymi grami turowymi w których nasza postać ma punkty ruchu i punkty akcji. To wszystko zaś umiejscowione zostało w autorskim świecie oraz ubrane w fantastyczną szatę graficzną. Francuzom z Ankamy to jednak nie wystarczyło, bowiem pokusili się również o wydanie anime! Zainteresowani?

Czwarty sezon Wakfu powstanie

Wakfu to nie tylko gra, ale również anime w uniwersum World of Twelve. Produkcja jest dobrze oceniana i nawet jeśli nie śledzi się growych oryginałów, tak wciąż można bawić się przy tym serialu animowanym. Teraz dowiadujemy się, że wreszcie otrzymamy czwarty sezon Wakfu, ale jest pewien haczyk – twórcy potrzebują naszego wsparcia.

Czwarty sezon Wakfu jest w planach, ale wcześniej ekipa uruchomi kampanię na Kickstarterze, aby zebrać odpowiednie środki. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że kontynuacja przygód Brotherhood of the Tofu jest praktycznie pewna. Na początku czerwca rusza zbiórka, ale nie ma ona na celu ufundowania całego projektu, a jedynie zwiększenie jego budżetu.

Twórcy poinformowali również, że co tydzień będą raczyli nas specjalnym wideo, które ma przypomnieć nam najważniejsze postacie w Wakfu oraz pokazać ich rozwój na przestrzeni ostatnich 3 sezonów. Mam nadzieję, że faktycznie dane nam będzie zobaczyć finałowy rozdział tej historii!

Samo Wakfu zobaczycie na Netflix.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze