W Kingshunt zagramy 3 listopada

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

A List Games, wydawca działający na zasadach community first oraz fiński deweloper Vaki Games ogłosili, że Kingshunt, trzecioosobowa bijatyka 5v5 w klimacie dark fantasy, zostanie wprowadzona do programu Early Access 3 listopada 2022 r. w cenie 19,99 USD na Steam. 

W Kingshunt zagramy 3 listopada

Kingshunt to połączenie walki wręcz i magii w czasie rzeczywistym ze strategicznym przywoływaniem wież i stworów. Gracze będą mogli wybierać spośród piętnastu bohaterów, którzy będą odpowiadać ich stylowi gry. Każda gra składa się z dwóch pięcioosobowych drużyn, które dążą do podbicia innych poprzez kontrolowanie strategicznych miejsc i/lub zniszczenie bazy przeciwnika.

Gra Kingshunt zdobyła dwie nagrody podczas WN Unreal Dev Contest za niesamowitą dbałość o szczegóły i grafikę. Główne cechy Kingshunt:

  • Walka z perspektywy trzeciej osoby - pokonaj swoich wrogów na arenie 5v5, która jest hybrydą gry "capture and hold" połączonej z rozwiązaniami znanymi z gier MOBA – walki „na liniach” z wieżami i minionami.
  • Wybieraj z gamy bohaterów i opanuj ich unikalne zestawy umiejętności i zaklęć, aby dopasować je do swojego stylu gry.
  • W Kingshunt każdy bohater ma możliwość przywoływania minionów i stawiania potężnych wież, co zapewnia prawdziwą kontrolę nad polem bitwy i niespotykany poziom strategicznej głębi, niespotykany w innych bijatykach na arenie.
  • Odblokuj potężne runy, aby dodać nowe pasywy i buffy do swoich bohaterów, dostosowując swój styl gry jeszcze bardziej.

Więcej informacji dostępne jest na stronie Steam gry.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze