W Battleborn za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Zgarnij darmowego triala Battleborn

Wszystkie mapy, wszystkie tryby i wszyscy dostępni bohaterowie zmieniających się na zasadzie rotacji - Gearbox za darmo udostępnia Battleborna.

Połączenie gier typu MOBA i FPS dało początek istnienia Batteborn, który na rynku pojwiły się nieco ponad rok temu. Studio Gearbox, znane między innymi z serii Borderlands, właśnie postanowiło, że Battleborn dostanie darmową wersję trial

Na szczęście trial nie będzie ani ograniczony czasowo, dostaniemy dostęp do trybu dla wielu graczy, zagramy na wszystkich mapach i nikt nie będzie ustalał maksymalnego poziomu jakimożemy w wersji trial wbić.

Inna sprawa jest z dostępnymi bohaterami. Podczas triala będziemy mogli zagrać wszystkimi postaciami w grze, ale na zasadzie rotacji. Co tydzień udostępniona nam będzie inna szóstka bohaterów. 

Posiadacze konsol Sony muszą jeszcze wstrzymać oddech

Na razie darmowy trial dostępny jest jedynie na PC (Steam), oraz na Xboxa. Posiadacze konsol od Sony muszą poczekać jeszcze kilka dni, oni z triala będą mogli skorzystać od 13 czerwca. 

Zgarnij darmowego triala Battleborn

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze