Polski Ultimate Ski Jumping 2020

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Sierpień 2019
  • Komentuj 0

Ach, kiedyś to było, dzisiaj to nie ma. Człowiek zagrywał się w Deluxe Ski Jump i więcej mu do szczęścia nie było potrzebne. Teraz jakieś Ray Traycingi, 4K, Full HD Texture Packs, Shadery – bez tego ani rusz! No dobra, koniec tego biadolenia, bowiem prawda jest taka, że dzisiejsze gry bez wątpienia są ładniejsze, ale nie znaczy to, że coś musi mieć fotorealistyczną grafikę, aby wzbudziło zainteresowanie. Poznajcie zatem Ultimate Ski Jumping 2020!

Ultimate Ski Jumping 2020 to nowy Deluxe Ski Jump

Deluxe Ski Jump to legenda wśród gier sportowych, traktujących o skokach narciarskich. Była to niezwykle popularna produkcja w czasach, gdy Adam Małysz skakał. Co prawda na rynku mieliśmy gry zdecydowanie ładniejsze i w 3D, tak to cudo wzbudzało największe emocje. Mimo, że nawet na tamtejsze standardy, Deluxe Ski Jump był raczej brzydką produkcją. Za to jaką grywalną!

Ultimate Ski Jumping 2020 to duchowy spadkobierca Deluxe Ski Jump. Tak, jak Kamil Stoch zastąpił Adama Małysza, tak ten tytuł pragnie zająć miejsce swojego przodka. Produkcja tworzona jest przez naszych rodaków z ekipy Blue Sunset Games, którzy prężnie działają w Gdańsku.

Czym wyróżniać się ma ten nowy Deluxe Ski Jump? Ultimate Ski Jumping 2020 w zasadzie zaoferuje to samo, ale na zasadach więcej i lepiej. Pozostanie charakterystyczna perspektywa „z boku”, wciąż liczyć się będzie wybicie z progu, a do tego całość wciąż będzie wyglądała retro. Co prawda zdecydowanie lepiej niż w Deluxe Ski Jump, tak ekipa Blue Sunset Games postawiła na specyficzną, oldschoolową, pixel-artową szatę graficzną.

Ultimate Ski Jumping 2020 zadebiutuje w okolicach czwartego kwartału 2019 roku, na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Pomyślnych wiatrów!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze