Ugryź tego Pikachu!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Sierpień 2016
  • Komentuj 1

Kto ma ochotę na Pokemona?

Kto ma ochotę na Pokemona?

Od 19 sierpnia w lokalach McDonald's do zestawu Happy Meal dołączane są figurki Pokemonów. Jeżeli to nie jest wystarczający powód do zmiany zdrowych nawyków żywieniowych, to może skusicie się na prawdziwego PokeBurgera? Ci, którzy śledzą losy Pokemon Go wiedzą pewnie, że McDonald's nęci swoich klientów różnymi trickami, a samo wykupienie PokeStopów w restauracjach nie wiele graczom daje. Chwycili się więc sprawdzonej metody – figurek z Happy Meal.

I tura 19 sierpnia - 1 września

I tura 19 sierpnia - 1 września

II tura 2 września - 15 września

II tura 2 września - 15 września

Cztery tygodnie jedzenia fast foodów zaowocują nie tylko miażdżycą, ale i kompletem 16-stu unikatowych, plastikowych i pewnie bardzo nietrwałych zabawek, z których kilka na wyjątkowe zdolności jak machanie płetwą na stole czy plucie wodą. Niepowtarzalna okazja, do zabawek dołączona jest kolekcjonerska karta Pokemon!
Tak. McDonald's słynie nie tylko z zabawek, ale i z dziwnych kanapek. Jakiś czas temu w Chinach wypuścili zieloną bułkę. Czy to było smaczne? Pewna youtuberka miała wątpliwą przyjemność testować takiego burgera. Nie utrzymały się w ofercie zbyt długo, co tylko potwierdza jej słowa.

Słodziutkie burgerki <3

Słodziutkie burgerki?

Tym dziwniejsze jest to, że teraz za taką bułką szaleją mieszkańcy Sydney. Oni muszą mieć wyjątkowego fioła na punkcie Pokemon Go, bo od pierwszego dnia gry głośno jest o ich PokePomysłach. Teraz restauracja Down N' Out postanowiła przerobić Pikachu, Bulbasaura i Charmandera na wielkiego, tłustego PokeBurgera. Kanapki mają odzwierciedlać nie tylko kolorystykę Pokemona, ale i jego naturę. Nie śmiać się! Charmander będzie ognisty, Bulbasaur warzywny, a Pikachu? Pikachu ma tygrysie frytki, co ma chyba szokować.

Zobaczymy jak to będzie działało w rzeczywistości

Zobaczymy jak to będzie działało w rzeczywistości

Dziwnym przygodom jakie spotykają Pokemony nie ma końca. Nas już przestały szokować. Teraz z ciekawością czekamy na kontroler do aplikacji w kształcie pokeballa i może znów będziemy mogli pisać o samej grze, a nie tych wariactwach wokoł niej. [Źródło: instagram.com, ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze