Twórcy Life is Strange z nowym IP

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Sierpień 2017
  • Komentuj 3

Dontnod Entertainment we współpracy z Bandai Namco od roku tworzy zupełnie nowe IP. Wiemy o nim niewiele poza tym, że będziemy mieli do czynienia z grą przygodową z dużym naciskiem na narrację. 

Informację ujawnił portal MCV, ale tam również szczegółów nie ujawniono. Wiemy za to, że praca nad nową marką nie wpłynie w żaden sposób na tempo, w jakim powstaje inna bardzo ważna gra Francuzów -  Life is Strange 2. Akcja tajemniczego projektu zabierze nas do małego amerykańskiego miasteczka, w którym będziemy mieli za zadanie przeprowadzić śledztwo.

Life is Strange to jak dotąd najgłośniejszy tytuł Dontnod 

Przyznacie, że to bardzo niewiele. Nie znamy ani platform, na których gra się pokaże, nie znamy daty premiery (nawet przybliżonej), nie znamy też chyba najważniejszego - tytułu. Wszystkie te informacje mają do nas dotrzeć dopiero w przyszłym roku.

A nie, zaraz. Przepraszam, moja wina. Aż tak źle nie jest. Wraz z zapowiedzią do sieci trafił jeszcze... samotny screen przedstawiający miejsce akcji. Proszę bardzo:

To by było na tyle...

[źródło: mcvuk.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze