Turtle Rock kończy z Evolve

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Październik 2016
  • Komentuj 2

''A miało być tak pięknie...''

''A miało być tak pięknie...''

Życie Evolve to istny rollercoaster - raz na górze, raz na dole. Po przejściu na model free to play w te wakacje wydawało się, że gra ma najgorsze za sobą. Tymczasem wydawcy z 2K Games nakazali Turtle Rock zakończenie jakichkolwiek prac nad grą.  I to by było na tyle jeśli idzie o nową zawartość jaką obiecywali twórcy w Evolve. Gra, która zapowiadała się naprawdę świetnie, najwidoczniej nie podbiła na dłużej Waszych serc. Choć w pewnym momencie wydawać się mogło, że Evolve udało się wyjść na prostą, wszystko dzięki przejściu na model F2P w lipcu, ale okazało się to tylko krótkotrwałym trendem.
''Tak wygląda życie deweloperów gier AAA, którzy sami się nie finansują i którzy nie mają praw do własnego IP. To nie my podjęliśmy taką decyzję. Bardzo cieszymy się z tego, że mieliśmy okazję zrobienia czegoś ryzykownego, nowego i innowacyjnego'' żegnają się z graczami panie i panowie z Turtle Rock. Co to oznacza dla gry? Serwery, jak napisano w oświadczeniu, pozostaną na razie otwarte, ale jeśli liczyliście na nową zawartość to możecie już o niej zapomnieć. Podobnie ma się sprawa z wszelkiego rodzaju patchami. Ale! Wydawca utrzymuje, że nie porzucił myśli przeniesienia Stage 2, które trafiło w lipcu na PC, na konsole. Nie ma się jednak co oszukiwać - szanse na to są bardzo małe. 29 października, czyli w najbliższą sobotę, wszyscy jesteście zaproszeni na oficjalny kanał Twitch gry Evolve gdzie o godzinie 21:00 odbędzie się ostatni, pożegnalny live z grą. ''Będziemy tam, żeby rozmawiać o naszych doświadczeniach związanych z projektem i będziemy odpowiadać ma wszystkie Wasze pytania'' napisali twórcy na swojej stronie. Co dalej z deweloperami? '' Wszyscy którzy śledzili Turtle Rock Studios - to nie jest pożegnanie. Pracujemy nad wieloma projektami, które mamy nadzieję Wam się spodobają''.
[źródło: twitch.tvtalk.turtlerockstudios.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze