Trailer Injustice 2

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 09 Maj 2017
  • Komentuj 0
injustice0001 Injustice 2 to kontynuacja bijatyki z 2013 roku o tytule: Injustice: Gods Among Us. Za produkcję odpowiedzialne jest studio NetherRealm Studios, znane z serii Mortal Kombat. Dziś pojawił się obszerny trailer z gry. W trailerze, którym poniżej załączamy, autorzy pokazują ugrupowania, w których przyjdzie nam grać oraz przedstawiają grywalne postacie z uniwersum DC. Dowiemy się również, jak będzie działać system ekwipunku oraz jakie będą dostępne tryby rozgrywki. W Injustice możemy grać zarówno w pojedynkę przeciwko SI, oraz z innymi graczami - w tym przypadku istnieje możliwość zrzeszania się w 50-osobowe gildie. Sieciowy system dla wielu graczy obejmuje platformy stacjonarne oraz mobilne. Zapraszamy do obejrzenia trailera:
Injustice 2 pojawi się na platformy PS4 i Xbox One już 16 maja 2017 roku. [Źródło: kanobu.ru, comingsoon.net, gameguru.ru]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze