Tower of Fantasy już dostępne!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

Utrzymana w stylistyce anime przygodowa gra MMORPG z otwartym światem dla graczy na PC i urządzeniach mobilnych dostępna jest do pobrania na oficjalnej stronie oraz w App Store, czy Google Play. Tytuł wzbudził spore zainteresowanie, ale oczywiście nie obyło się bez premierowych problemów. Warto o tym pamiętać, zanim rzucicie się, aby grać. A grać warto, bo to faktycznie udana produkcja.

Tower of Fantasy już dostępne!

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że MMORPG z otwartym światem Tower of Fantasy jest już dostępne do pobrania. Tower of Fantasy jest darmową grą na PC i urządzenia mobilne z funkcjonalnością cross-platformową i można ją pobrać z oficjalnej strony gry, jak również z App Store i Google Play.

Tower of Fantasy, osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się naturalnego środowiska Ziemi i przeniosła się na odległą planetę Aida, MMORPG z otwartym światem, zaprasza graczy z całego świata do przyłączenia się do ekscytującej rozgrywki. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego, sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających zadań i ekscytującej walki w trakcie emocjonujących bitew i fascynującej eksploracji otwartego świata.

Gracze mogą otrzymać maksymalnie 59 darmowych losów, 1 selektor SSR, 1 relikt SSR oraz 10 limitowanych dodatków wizualnych, a wszystko w ramach premierowego wydarzenia. Aby pobrać wersję PC Tower of Fantasy i zdobyć nagrody zajrzyjcie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze