To już dekada z Wiedźminem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

22 września z okazji dekady obecności na rynku do sprzedaży wejdzie ''Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + Steelbook'', czyli specjalna edycja gry Redów przeznaczona dla kolekcjonerów.

W 2007 roku mało kto przypuszczał, że Wiedźmin stanie się marką rozpoznawalną na całym świecie, a trzecia część serii stanie się wyznacznikiem nie tylko dla tworzenia RPGów, ale także sposobu w jakim powinno się wypuszczać DLCeki. 

Ciężko uwierzyć, że w tym roku Wiedźminowi stuknie 10 lat obecności na rynku gier, w pierwszą grę Redów w uniwersum stworzonym przez Sapkowskiego mogliśmy pograć od 26 października 2007 roku. Z okazji okrągłej rocznicy Redzi mają dla fanów wyjątkową ofertę. 

Steelbook czeka na kolekcjonerów

Chodzi oczywiście o specjalną edycję pierwszego Wieśka. W opisie napisano: ''Jest to Edycja Rozszerzona w ekskluzywnym, eleganckim steelbooku, wydana jednorazowo (bez wznowień) w bardzo ograniczonym nakładzie, planowana jedynie na polski rynek”. Problemem na pewno nie będzie też cena - specjalna edycja kosztuje niecałe 50 złotych, ale jeśli chcecie stać się jej posiadaczem to trzeba się pospieszyć - zamówić specjalnego Wiedźmina możecie tutaj

Oczywiście pierwszego Wiedźmina można kupić taniej, ale jeśli macie w sobie nutkę kolekcjonera gier to specjalna edycja gry, która rozpoczęła światowe szaleństwo powinna znaleźć się na Waszej półce. 

Od niego wszystko się zaczęło

[źródło: muve.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze