Titanfall 2 - Premiera

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Październik 2016
  • Komentuj 0
Tydzień po premierze Battlefielda I EA serwuje nam kolejny tytuł AAA - Titanfall 2. Gra wydaje się mieć wszystko czego brakowało poprzedniczce, a szczegóły sprawdza Rock. Pierwsza część gry była poprawna, ale nie miała tego ''czegoś'' co sprawiłoby, że zostalibyśmy na dłużej odciągnięci od największej konkurencji Titanfalla. Tym razem jednak studio Respawn Entertainment zaprezentowało znacznie szerszą historię z prawdziwym trybem dla pojedynczego gracza i ''wartymi zapamiętania momentami i trudnymi bitwami'', które mają sprawić, że Tytanfall 2 na dłużej zapadnie nam w pamięć. Efekt? Możecie przekonać się u góry, ale historia jaka czeka na gracza w Titanfall 2 zapowiada się świetnie, o trybie multi nie wspominając. Jakby tego było mało wczoraj poinformowano nas, że gra nie otrzyma płatnego season passa, bo wszystkie przyszłe mapy i bronie gracze otrzymają nieodpłatnie.
Twórcy na swojej stronie napisali, że zależy im aby w przyszłości nie dzielić graczy na tych z season passami i na tych, którzy zdecydowali się jedynie na zakup podstawki. Można? Można.

Wypróbujecie nowego Titanfalla?

Wypróbujecie nowego Titanfalla?

[źródło: titanfall.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze