The Last of Us: Part II

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2016
  • Komentuj 0
Na otwarciu gali PlayStation Experience nie mogło zabraknąć studia Naughty Dogs, które pokazało trailer drugiej części The Last of Us. Można powiedzieć, że w siedzibie Sony nie potrzeba ekipy sprzątajacej, ponieważ Naughty Dogs swoją zapowiedzią pozamiatało wczoraj perfekcyjnie. Trailer w niecałą dobę nabił na YouTube ponad 1 milion wyświetleń, co tylko pokazuje jak bardzo gracze czekają na sequel. Zresztą na filmach przedstawiających reakcje widowni można zauważyć, że na uczestniczących w pokazie trailer zrobił niemałe wrażenie. Twórcy podzielili się informacją, że akcja rozgrywać się będzie 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Dowiedzieliśmy się również, że rolę głównego bohatera zgarnie dziewiętnastoletnia Ellie, a Joel spadnie na dalszy plan.

Dwa lata temu do sieci wyciekł ten właśnie artwork

Dwa lata temu do sieci wyciekł ten właśnie artwork

Symbol organizacji Świetlików wraz z kwestią Ellie ''I'm gonna find... and I'm gonna kill every last of them'' wskazują, że głównym motywem przewodnim będzie zemsta. Gra znajduje się obecnie na wczesnym etapie produkcji, więc na premierę będziemy musieli poczekać. Ile? Mówi się o 2019 roku. [źródło: polygon.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze