The International 5 - największe wydarzenie w historii eSportu

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2015
  • Komentuj 0

Zobacz relację z bandiTem

maxresdefault Już dziś rozpocznie się główna część największego eSportowego wydarzenia wszech czasów. Mowa oczywiście o The International Dota 2 Championships 2015 (w skrócie TI5), w którym o niebagatelne $18, 000, 000 mierzyć się będzie 80 zawodników z 16 najlepszych na świecie drużyn. The International 2015 to piąta edycja corocznego, największego turnieju Dota 2, za którego organizację odpowiada amerykański gigant - Valve. Ubiegłoroczna impreza The International mogła również pochwalić się największą w historii eSportu pulą nagród wynoszącą $10,930,698, a zdobywca pierwszej lokaty, chińska drużyna Newbee, zainkasowała niemal połowę tej kwoty. Wśród samych uczestników znajdują się organizacje gamingowe rozpoznawalne na całym świecie, które swoich przedstawicieli mają w największych eSportowych dywizjach. Z pewnością nieobce wam będą nazwy: Virtus Pro, Cloud9, czy Fnatic lub Natus Vincere. 

7029_07_help-make-money-dota-2-experience

Z tak wielkiej imprezy nie zabraknie oczywiście polskiej relacji, którą znajdziecie na twitchowym kanale bandiTa. Wraz z współ-komentatorami zapewnią bogaty w opisy i statystyki dla nowych graczy komentarz z rozgrywki oraz masę ciekawych konkursów, w których udział będzie można wziąć w różnoraki sposób. Do wygrania będą książki, gry planszowe, sprzęt gamingowy oraz przedmioty z Dota 2. Dołączyć do zabawy możecie za pośrednictwem forum Dota2TV.pl lub na czacie podanego wyżej twitchowego kanału, czy też opcjonalnie - na Facebooku. Finałowa faza The International 5 rozpocznie się w poniedziałek o 19:00  i potrwa aż do soboty 8 sierpnia.  Od jutra, aż do soboty codziennie po 21:00 przeprowadzana będzie transmisja z tego eventu. Czekają nas wielkie eSportowe emocje!

Zobacz relację z bandiTem

V39dvAS

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze