Telltale wspomina nowe IP

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Telltale Games stworzy zupełnie nowe IP, które nie dość, że nie będzie bazowało na historiach stworzonych przez innych to jeszcze... zagramy w nie na Netflixie?

The Wolf Among Us, Game of Thrones, Guardians of the Galaxy, Minecraft Story Mode i wreszczcie The Walking Dead - Telltale Games robi znakomite przygodówki, ale najczęściej sięga w nich po twory innych dewelperów i studiów filmowych. To się w dużej mierze nie zmieni, ale Telltale chce też pokazać coś całkowicie nowego.

Telltale chce pokazać całkowicie swoje IP

''Oryginalne, nowe IP zdecydowanie leży w naszej przyszłości''  mówi dla Gamespot Job Stauffer z Telltale. ''Nie będzie to jednak tak szybko jak inne zaplanowane przez nas rzeczy. Przez poprzednie lata nie byliśmy w stanie zbyt dużo o nim (nowym IP - [przyp. red) powiedzieć'' dodaje. 

Niestety Stauffer nie ujawnia czym nowe IP miałoby być, ale w rozmowie przywołuje możliwość grania poprzez usługę streamującą wideo jak choćby Netflix. ''Niewyobrażalne jest myślenie o graniu w Grand Thef Auto poprzez Netflixa. Ale granie w grę Telltale poprzez usługę streamującą wideo tego kalibru (jak Netflix -przyp. red) już takie niewyobrażalne by nie było''.

Zdaniem Stauffera jego studio jest obecnie w stanie pracować nad czterema dużymi projektami jednocześnie, obok nowych odcinków Game of Thrones, Minecrafta czy Guardians of the Galaxy, jeszcze tego lata mamy dowiedzieć o sporej liczbie nowości od studia i nie chodzi tylko i wyłącznie o kolejne odcinki znanych nam już gier. 

W gry Telltale pogramy na Netflixie lub podobej jemu usłudze?

''Doświadczenie płynące z gier Telltale będzie się przenosić na miliony urządzeń i usług jakie już dziś znajdziecie w domach milionów ludzi na całym świecie'' mówi  Stauffer. Szkoda, że studio nie zdecydowało się na pokazanie czegokolwiek podczas E3, nie mamy innego wyjścia jak tylko czekać na to co przyniesie czas. 

[źródło: GameSpot.comvideogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze