Teemo ze swoją własną grą

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2017
  • Komentuj 2

Tencent dostał już od chińskich władz zgodę na opublikowanie w Państwie Środka samodzielnej gry w uniwersum League of Legends. Nową produckją duetu Riot/Tencent będzie Teemo’s Adventure.

Ani Riot ani Tencent nie potwierdzili nigdzie narazie tych rewelacji, ale znany w internecie komentator Daniel Ahmad opublikował na swoim Twitterze listę gier, które niedawno dostały od chińskich władz pozwolenie na rozpoczęcie sprzedaży. Jedną z nich jest właśnie Teemo’s Adventure:

Niestety nie wiemy jaką grą Teemo’s Adventure będzie. Obok tytułu jedyne co wiemy, to to że Riot Games występuje jako deweloper, a Tencent będzie oczywiście odpowiedzialne za wydanie gry. Kim jest główny bohater gry? Na pierwszy rzut oka Teemo to słodki i sympatyczny Yordl, ale w momencie kiedy dochodzi do walki zmienia się w prawdziwą maszynkę do wykańczania przeciwników, przez co cieszy się dość wątpliwą estymą wśród graczy League of Legends.

Jaka więc może być gra z Teemo w roli głównej? Nie wiemy, ale pospekulować można! Jak już na pewno zwróciliście uwagę, we wpisie Ahmed zwrócił uwagę, że Teemo’s Adventure pojawi się na razie tylko na komputerach osobistych, ale to bardzo mało nam mówi jeśli idzie o jej kształt. Może Teemo wybierze się na jakiś samodzielny patrol, a w grze przeżyjemy przygodę rodem z RPGa? Albo będziemy mieli do czynienia z jakąś prostą platformówką? Możliwości i chińska wyobraźnia są niemal nieskończone. 

Tak czy siak Teemo nadchodzi, ale europejczycy będą z pewnością musieli na niego poczekać, o ile Teemo’s Adventure w ogóle trafi na Stary Kontynent. 

[źródło: pcgamer.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze