Taki jest Dawn of War III

Studio Relic zapowiada powrót kultowej marki osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000. Za grę odpowiadać będzie ta sama ekipa co za poprzednie części więc znowu czeka na nas galaktyczna wojna w ponurym i brutalnym świecie. Chociaż data premiery nie jest znana to twórcy zapowiadają, że będzie to nie tylko największy Dawn of War, ale także największa strategia czasu rzeczywistego jaka do tej pory powstała w studiu Relic Entertainment. Wykorzystane i rozwinięte zostaną najlepsze aspekty z pierwszej i drugiej części. Powrócą wielkie bitwy, ogromne i potężne jednostki, budowanie bazy oraz możliwość modyfikacji.

Opublikowano również screenshoty z rozgrywki

Opublikowano również screenshoty z rozgrywki

W kampanii pokierujemy trzema rasami które możemy zobaczyć w trailerze. Będą to Space Marines, Orkowie i Eldarzy. Pozostawia to dość duże pole manewru przy wydawaniu DLC z kolejnymi grywalnymi frakcjami. Dodatkowo do dyspozycji otrzymamy tryb sieciowy, który zawsze był mocną stroną produkcji i zrzeszał sporą społeczność. Przy okazji zapowiedzi, na Steamie rozpoczęła się promocja na wszystkie gry z serii więc to doskonała możliwość dla wszystkich, którzy do tej pory nie zagrali w starsze części, do zapoznania się ze światem Warhammera. 2c3a2b9128087b9539d5bc29a434feb3a12fecbc 7d33e15d412f7fb9ee57f59916bac15ae3bb13d4 [źródła: pcgamer.com dawnofwar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze