Life is Strange 2 - trailer premierowy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

Do premiery Life is Strange został niecały tydzień. Square Enix i Dontnod podkręcają atmosferę oczekiwania i prezentują nowy trailer, rozwijający nieco relację chłopców. 

Widać strach i zagubienie, coś nadprzyrodzonego i coś bohaterskiego. Zapowiada się dokładnie taka sama dawka emocji, jak przy przygodach Chloe i Max. 

Historia chłopaków jest o tyle intrygująca, że wygląda to na prawdziwe tarapaty ''dorosłych''. Policja, postrzały, pościgi, i chociaż pierwsza cześć też była dojrzała, to tutaj wchodzimy chyba na trochę innych wymiar kłopotów (z drugiej strony Max musiała podjąć decyzje o uratowaniu Chloe albo Arcadia Bay, więc po prostu te problemy mogą być zupełnie inne, a dalej równie ważne).

Mam nadzieję, że przygoda będzie wielowymiarowa, a nie tylko o braterskiej relacji i ucieczce. Może jakieś wątki rodzinne? Związki z dziewczynami? Jakaś jedna już wydzwaniała na trailerze do głownego bohatera, więc zobaczymy! Każdy dodatkowy wątek zbliża nas do bohaterów, a akcent z ojcem Chloe był bardzo dobry w Life is Strange. Nic tylko trzymać kciuki za drugą odsłonę!

Premiera 26 września na PC, PS4 i Xbox One.

[Źródła: lifeisstrange.square-enix-games.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze