Tak prezentuje się Magic: Legends...

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Styczeń 2020
  • Komentuj 0

Zazwyczaj staram się nie mieć żadnych oczekiwań. Nie spodziewam się niczego, nie zakładam, nie marzę. W ten sposób zaoszczędzam sobie rozczarowań. Czasami jednak popełniam błąd i puszczam wodze fantazji, a ta galopuje, dając mi nadzieję na coś oryginalnego. Czymś takim nie będzie Magic: Legends, ale kto wie, może ostatecznie wyjdzie z tego coś dobrego?

Magic: Legends czyli MMO w świecie Magic: The Gathering

Za Magic: Legends odpowiada ekipa Cryptic Studios, która wyda swój projekt pod banderolą Perfect World. Zapowiedziano nam dynamicznego MMORPG-a, z wciągającym systemem walki, który pozwoli wcielić się w Planeswalkera. Szczegółów na temat gry brakowało, a dopiero teraz otrzymujemy pierwszy trailer gameplay’u, który dostępny macie powyżej. I wiecie co? Ja jestem nieco rozczarowany!

Jasne, nie ocenia się książki po okładce, niemniej nie tego się spodziewałem. Na pierwszy rzut oka Magic: Legends wygląda jak klon Diablo, czy innego action RPG. W dodatku odnoszę wrażenie, że obserwujemy mobilny port gry na PC, więc nie zdziwiłbym się, jakby przypadkiem gra równocześnie wyszła na iOS oraz Android.

Nie zważajcie jednak na mój zawód, bo ostatecznie Magic: Legends może okazać się grą wartą uwagi. Nie zraźcie się również „tylko” czterema umiejętnościami, bowiem system kart oraz różnych rodzajów many ma sprawić, że będzie więcej zdolności niż to widać na pierwszy rzut oka.

Zainteresowanych betą Magic: Legends zapraszam tutaj. Premiera gry zaplanowana została jeszcze na ten rok.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze